P3975: Comodity Engineer (v odd. kvality)

Požadavky:

Máte technické vzdělání, myšlení a zálibu v IT? Angličtina Vám nedělá problém a chcete ji v práci používat? Jste analytický typ a rádi jdete až k jádru problému? Dokážete najít efektivní řešení? Umíte dobře pracovat s Excelem? Pak by se Vám mohla líbit tato práce a nemusíte mít ani praxi v oboru - všechno potřebné se naučíte. 

Popis:

Vaším úkolem bude komunikovat se zákazníkem a dodavatelem ohledně kvality dodávaného výrobku (jedná se o produkty IT),¨budete řešit chybové stavy a problémy ve výrobě související s kvalitou komodit. Také budete kontrolovat poškozený materiál a výrobky; budete hledat příčiny chyb (jestli jsou u dodavatele, přepravce nebo ve výrobě). Zajistíte obnovu procesu. Budete tvořit a upravovat pracovní postupy tak, aby se zlepšila a napravila kvalita procesu. Excel využijete při tvorbě statistik.

Nabídka:

Čeká Vás zajímavé ohodnocení, které může dosáhnout po zapracování až 35 tisíc. Když budete mít praxi v oboru, tyto peníze získáte už při nástupu. Budete součástí mladého kolektivu a budete se podílet na rozjezdu nových projektů. Čeká Vás řada nových výzev a firma si Vás na tuto práci připraví a proškolí. K tomu Vám nadělí řadu firemních benefitů, na které má nárok každý zaměstnanec společnosti. Chcete víc informací? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Životopis v angličtině budeme pro další jednání určitě potřebovat.

logo

Firma: Personal Consult s.r.o.

Kontakt: Lucie Kloučková
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice

Telefon: 774 58 48 28

Kód: PL3975

Místo práce: Pardubice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.