COUNTRY SALES MANAGER (KABELÁŽNÍ SYSTÉMY, OPTIKA)

Úspěšná nadnárodní společnost, působící v oblasti kabelážních systémů, hledá motivované kandidáty/tky na pozici

COUNTRY SALES MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE:

• péče o stávající zákazníky

  • rozšiřování portfolia zákazníků
  • spoluvytváření a prosazování obchodně-marketingové strategie společnosti
  • tvorba obchodních nabídek
  • pravidelný reporting

POŽADUJEME

• SŠ/VŠ vzdělání - technické zaměření preferované

  • minimálně 3 roky v oblasti technického prodeje - řešení v oblasti síťových prvků, distribučních technologií apod.
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatnost, flexibilita, loajalita
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

• atraktivní platové ohodnocení

  • stabilní a perspektivní zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • HPP, lokalita - ČR

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Iva Wojnarová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 731 637 828
+420 731 637 828

Kód: 20523

Místo práce: Brno

Plat: 50 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé