Laborant - vývojář

Našim klientem je společnost BKP GROUP, a.s. (www.bkp.cz) se sídlem v Uherském Brodě. Hledáme kandidáta na pracovní pozici vývojáře v chemické výrobě.

Charakteristika povolání

Inženýr chemie výzkumný a vývojový pracovník tvůrčím způsobem aplikuje vědecké poznatky a techniky při výzkumu a vývoji nových postupů a metod k zajišťování konkrétních procesů anebo nových projektů různě rozsáhlých a složitých systémů chemické výroby, případně inovace stávajících postupů, metod a procesů.

Náplň práce:

sleduje vývoj vědecko-technických poznatků v oblasti chemickév ýroby, hodnotí stav a navrhuje výzkumné a vývojové úkoly (projekty) pro inovaci výroby, zpracovává návrhy výzkumného řešení – projektu, metodicky řídí řešení komplexních výzkumných a vývojových úkolů (projektů) v pověřené oblasti chemické výroby, analyzuje dosažené výsledky dílčích etap výzkumného projektu, testuje vzorky plničů z produkce BKP, vývoj nových plničů, testování konkurenčních vzorků plničů, testy alternativních surovin, hodnotí varianty výstupů (výsledků) dílčích etap a doporučuje další postup řešení projektu, spolupracuje na realizaci výsledků výzkumu a vývoje do praxe.

Požadujeme: SŠ, VŠ chemického směru, praxe v oboru vítána (není podmínkou), řidičský průkaz sk. B, znalost AJ na komunikativní úrovni

Firma: IVE - AGENTURA, s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavol Škultéty
Špitálka 21a
60200 Brno

Telefon: +420608713084

Místo práce: Uherský Brod

Plat: 25000 - 28000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé