Metodik likvidace pojistných událostí

Co nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr na pozici Metodika likvidace pojistných událostí
  • Prostor pro samostatnou práci, seberealizaci a možnost profesního rozvoje.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění.
  • Mladý a tvůrčí kolektiv.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Atraktivní práce v centru Prahy.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za tvorbu, nastavení a dodržování metodiky v likvidaci pojistných událostí.
  • Nastavení, správa a vyhodnocování outsourcovaných služeb v oblasti likvidace pojistných událostí.
  • Vyhodnocování a analytika škod a škodních poměrů.
  • Spolupráce při tvorbě a úpravě produktů.
  • Revize složitějších pojistných událostí a stížností klientů.

Co požadujeme

  • Praxe v oboru likvidace pojistných událostí.
  • Koncepční a analytické myšlení.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
  • VŠ vzdělání výhodou.
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a chuť pracovat.
  • Dobrá znalost v MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Firma: MAXIMA pojišťovna, a.s.

Kontakt: Ing. Petra Holešáková
Italská 1583/24
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha 2

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé