Obchodní zástupce - kompresory, stlačený vzduch - 201535

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze  působící v oblasti prodeje kompresorů, hledáme vhodné uchazeče.

Požadujeme: SŠ – elektro, strojírenství  nebo technického směru, zkušenosti a praxi v obchodní problematice ( se zaměřením na prodej technických výrobků. ) min. 2 roky, podmínkou komunikativní  znalost AJ slovem i písmem, dobrou znalost práce s PC MS Office,   velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, technické znalosti, obchodní předpoklady, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochota cestovat, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Vaším hlavním úkolem bude: aktivní vyhledávání nových a péče o stávající klienty, nabídka  a prodej sortimentu (komponenty pro oblast stlačeného vzduchu), jednání s klienty, analýza potřeb zákazníka, příprava cenových nabídek a kalkulací, sjednávání obchodních podmínek, poradenská činnost,   samostatné řešení obchodních případů, správa a aktualizace zákaznické databáze, spolupráce s obchodním oddělením a zahraničními kolegy, zpracování příslušné obchodní administrativy, řešení reklamací, reporting pro vedení společnosti.

Nabízíme: perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, menší kolektiv, možnost seberealizace a profesního rozvoje, velmi dobré platové ohodnocení, využití jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení,  nástup ihned. R.č.: 201535

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201535

Místo práce: Praha 4

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.