Obráběč kovů CNC až 32 000 Kč

Co Vás čeká?

- Třískové obrábění výkovků a odlitků dle výkresové dokumentace

- Šlichtování, Hrubování, vrtání otvorů či frézování

- Kontrola dílů po obrábění

POŽADUJEME

- Znalost operačního systémů Heidenhain, Sinumeric či Fanuc

- Znalost čtení výkresové dokumentace

- Schopnost měření měřidly výhodou

- Zkušenosti na obdobné pozici (frézař, horizontář, seřizovač CNC apod.) výhodou

- Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME

- Mzdový růst

- Jídlo v závodní jídelně je dotováno firmou, dle výběru od 34,- do cca 51,- Kč

- 25 dní dovolené

- Příplatek 15,- Kč/ hod za práci v noci, příplatek za SO+ NE, přesčasový příplatek, příplatek za svátek 100%

- Rozmanité firemní benefity (např.: penzijní připojištění)

- Zázemí firmy, kde vedení zajímají Vaše potřeby a nápady

- Nástup do kmene

- Nástup možný ihned či na základě dohody

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Kristína Onderková
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: 734 524 726
734 524 726

Kód: 19141

Místo práce: Ostrava

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé