Operátor pro nový prodejní tým! Fixní mzda 125-140Kč/hod + BONUSY!

Jsme moderní české kontaktní centrum ze skupiny Bohemia Energy. Prodáváme po telefonu českým domácnostem plyn a elektřinu. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny. Naše moderní prostorné světlé a klimatizované bezbariérové pracoviště je snadno dostupné z celé Prahy metrem (jsme přímo na stanici metra Kolbenova). Nedaleká vlaková nádraží Vysočany a Libeň a autobusové terminály Praha Černý Most, Praha Letňany, Praha Palmovka a autobusové nádraží Praha Florenc umožňují i pohodlné dojíždění z blízkého i vzdálenějšího okolí Prahy. Zaměstnancům nabízíme kromě zajímavé práce s možností osobního a profesního rozvoje i řadu nadstandardních benefitů, počínaje týdnem dovolené navíc, stravenkami a občerstvením na pracovišti až po zaměstnaneckou slevu na plyn a elektřinu, vždyť patříme k druhé největší české domácí energetické skupině – Bohemia Energy, dodavateli energií s desetiletou tradicí a více než 600 000 zákazníky.


Pro poradenství a prodej plynu a elektřiny po telefonu stávajícím i novým zákazníkům významné energetické společnosti.

Nabízíme:

• Základní mzda 125-140 Kč/hodinu

• Věrnostní příplatky

• + stravenky (100 Kč/směnu z toho 55 Kč hradí zaměstnavatel)

• + zdarma káva, horká čokoláda, sodovka a další občerstvení na pracovišti

• + jeden týden placené dovolené navíc

• + příplatek za doporučení či získání dalšího nového zaměstnance

S námi se nemusíte bát o důchod, zaměstnáváme jen na hlavní pracovní poměr, výjimečně na DPČ. U nás není žádné nelegální „zaměstnání“ na živnostenský list ani neplatíme peníze „na ruku“. Nerozepisujeme zaměstnání na více firem. Za všechny zaměstnance platíme sociální a zdravotní pojištění, pojištění odpovědnosti a hradíme pracovnělékařské prohlídky.

Nabízíme zajímavou práci s lidmi po telefonu v moderním prostředí kontaktního centra. Pracujeme jen na projektech pro přední české značky z oblasti energetiky, bankovnictví a pojišťovnictví, telekomunikací, logistiky a státní správy.

Perfektní dopravní dostupnost – přímo na bezbariérovou stanici metra B – Kolbenova, zastávce tramvaje 16. Jen dvě zastávky tramvaje od Nádraží Vysočany (vlakové linky S2, S3, R3, S9, S20, S34). Tři stanice metra od autobusového terminálu Černý Most či Palmovka.

Práce je vhodná pro absolventy škol i zaměstnance s životními a pracovními zkušenostmi. Nabízíme i práci na zkrácený úvazek (4/6hod).Práce je vhodná i pro osoby s tělesným hendikepem. Bezbariérový přístup z metra, v budově i po celém našem pracovišti.Práce je dobře slučitelná i se studiem na vysoké škole nebo jako druhé zaměstnání, pokud se jí můžete věnovat alespoň 4krát 4 hodiny týdně (nebo 3 krát 6 hodin) – v takovém případě Vám umožníme pracovat i jen po večerech (16:00 – 20:00).

Nástup možný po dohodě každý týden.

logo

Firma: Bohemia Direct Marketing a.s.

Kontakt: Lucie MILÁČKOVÁ
Kolbenova 931/40b
190 00 Praha 9

Telefon: 735186900

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 25000 - 50000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.