Pracovník do výroby/ obsluha strojů

Společnost  A components s.r.o.,   působící na trhu jako  výrobce, dovozce a distributor průmyslových komponentů nabízí volné místo na pozici

Pracovník do výroby/obsluha strojů

Náplň práce:

Obsluha konvenčních obráběcích strojů

Obsluha CNC routeruPráce na mechanických strojích

Kompletace výrobkůDalší činnost dle instrukcí nadřízeného

Požadavky:

 - vyučení v oboru obráběč, nástrojář, strojní zámečník apod.

- možno i střední škola daného směru

- vzdělání možno nahradit praxí

- znalost čtení technických výkresů a měření

- chuť učit se něčemu novému - pečlivost, samostatnost

- vhodné i pro absolventy

- znalost práce na PC

- ŘP sk. B

Nabízíme:

-          práci v progresívní a mladé firmě

-          stabilitu

-          HPP

Místo výkonu práce:  Brno-Heršpice (v dosahu MHD)

Nástup ihned.

Hrubá mzda v rozmezí    22 – 26.000 CZK V případě vašeho zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis s fotografií a s motivačním dopisem na adresu radek.nohel@acomponents.cz

Firma: A components s.r.o.

Kontakt: Radek Nohel
619 00 Brno

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 22000 - 26000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé