Produktový/projektový manager

MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Spravuje více než 400 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %. V současné době hledá vhodné uchazeče do svého týmu.

Pracovní náplň

Participace na strategických projektech pojišťovny – implementace nových a správa stávajících projektů. Spolupráce s projektovými týmy O2, Air Bank, Home Credit apod. Široký záběr činností: obchodní vyjednávání, tvorba produktu, participace na přípravě obchodních smluv, marketingových materiálů či datové komunikace v rámci projektu. Komunikace s dalšími útvary pojišťovny - koordinace souvisejících činností (IT, právní, provozní a pojistně-matematické odd.). Nejedná se o jednu opakovanou úzkou činnost.

Požadavky

VŠ vzdělání ekonomického či právnického směru.

Praxe v sektoru pojišťovnictví výhodou.

Pracovní nasazení, tah na branku, chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.

Koncepční a analytické myšlení.

Komunikační, koordinační a prezentační dovednosti.

Dobrá znalost v MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Co nabízíme

Pracovní pozice vhodná pro absolventy i zkušenější kolegy. Zaměstnání na HPP. Perspektiva rychlého profesního rozvoje. Mladý a tvůrčí kolektiv. Velmi častý kontakt s TOP managementem. Start-upové prostředí, možnost podílet se na velkých a úspěšných projektech a potkávat se s vysokými manažery partnerských společností. Zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, firemní rekreace, výhodné pojištění, občerstvení na pracovišti). Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu (v Čj a Aj) s krátkým průvodním dopisem na níže uvedený kontakt.

Firma: MAXIMA pojišťovna, a.s.

Kontakt: Ing. Petra Holešáková
Italská 1583/24
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha 2

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé