Řidič buldozeru - práce na RANNÍ směny!

Náplň práce:

– řízení, obsluha a běžná údržba buldozeru

– úklid pracoviště slévačů a bagrování písku z vybíjecího pole na regeneraci

– manipulace s tekutým kovem, s modely, převoz formovacích rámů, odlévání forem

POŽADUJEME

Naše požadavky:

– dobrý zdravotní stav (práce vhodná pro muže)

– strojnický průkaz na pásové nakladače a zkušenosti s řízením buldozeru

– vazačský průkaz VÝHODOU

– dobrá pracovní morálka a trestní bezúhonnost

– chuť pracovat a učit se novým věcem

NABÍZÍME

Co nabízíme?

– sazbu 151 Kč/hod. + příplatky

– pro šikovné možnost přejít do kmene

– 25 dnů dovolené

– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti

– bezplatné vzdělávání

– zvýhodněné volání a sleva na nájemném u spol. Residomo

– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky

– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku

– nástup IHNED a mnoho dalšího

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Zdeňka Foltýnová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: 734 787 872
734 787 872

Kód: 18877

Místo práce: Ostrava

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé