Řidič/ka VZV - SR, ubytování zdarma

Práce na Slovensku - konec exekucí v ČR

Náplň práce:

- práce v automobilové výrobě

- nakládka / vykládka  automobilových dveří – plastové výplně

- obsluha vysokozdvižného vozíka v sklade

- uskladnenie a následná administrácia

- preprava materiálu po výrobnej hale

- rôzne manipulačné práce podľa pokynov nadriadeného

- práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

- 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu. (po – pá)

Požadujeme:

- požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost

- samostatnost, zodpovědný přístup k práci

- platný průkaz VZV

Nabízíme:

- Výhodné platové podmínky 903 EUR + prémie . Výdělky kolem 850 – 1000 Eur v čistém

- Možnost ubytování zdarma. - Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou- místo výkonu práce Lozorno, SR

-závodní stravování v nové jídelně, autobusová doprava firemní autobusem  zajištěna- nástup možný IHNED

Firma: Amikov, s.r.o.

Kontakt: Marcela Vyskočilová
V. Nezvala 1578
696 03 Dubňany

Telefon: +420 737 850 088
+421 948 846 222

Místo práce: Lozorno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 750 - 900 €/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé