Skladník, řidič VZV TOPTRANS

Chcete získat pracovní zkušenosti ve skladu a mít stabilní příjem? Dejte nám o sobě vědět.

Co budete dělat?

  • vykládku a nakládku zásilek
  • kontrolu zásilek (porovnání skutečného stavu s údaji v přepravních dokladech)
  • kontrolu a údržbu manipulační techniky

Požadujeme:

  • VZV nebo retrak - výhodou, ne podmínkou
  • 2 směnný provoz (ranní, noční - 12 hod. včetně přestávek na odpočinek)

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok
  • náborový příspěvek (po uplynutí zkušební doby) ve výši 10000,- Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál
  • slevy na odběr veškerého zboží a PHL na našich čerpacích stanicích
  • jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • zvýhodněné úvěry, produkty a služby od bank se kterými spolupracujeme
  • zvýhodněné volání a služby se zaměstnaneckým programem T-Mobile nebo 02 Family
  • volnočasovou kartu MultiSport

Zašlete životopis na email: kariera@csad.com nebo volejte na 602 405 660.

Firma: ČSAD Hodonín a.s.

Kontakt: Jitka Barinková

Místo práce: Šlapanice u Brna

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé