Pracovník skladových operací - Bor u Tachova

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.

NÁSTUP: IHNED, nebo dle DOHODY

Pracovní podmínky:

- dlouhodobé zaměstnání na HPP

- mzdu od 19.000,-Kč/měs.+ každý měsíc příspěvek na dopravu + příspěvek na závodní stravování

- 4 týdny dovolené

- zajištěné ubytování - ušetříte minimálně 3000 Kč

- zálohy na mzdu již po 5ti odpracovaných směnách

- Bonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony apod.)

- náborový příspěvek 2000,-

- možnost zvýhodněné půjčky

- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

- založení účtu zdarma

- stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků

 O společnosti:

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCEAdresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce:

- práce se skenerem

- práce na příjmu zboží (vychystávání míchaných palet)

- práce na baličce

- práce je vhodná pro muže i ženy

 Požadavky:

- trestní bezúhonnost

- doložení platného výpisu z RT

- základní matematické schopnosti

- časová flexibilita, ochota k práci přesčas

- základní znalost práce na PC

- praxe v logistice výhodou

Hledáte lepší práci? Přijmeme nové zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru do logistické společnosti na Tachovsku. Práce v příjemném a přátelském prostředí, nástup možný ihned.Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: +420 800 197 197

Kód: Tech Data - skladník

Místo práce: Bor u Tachova

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé