Údržbář/ Elektrikář

Bohemia Properties a.s. - Český Krumlov

Provozní elektrikář Pracovní náplň: •    Údržba a opravy elektronických a elektrotechnických slaboproudých zařízení •    Diagnostika •    Servis řídících jednotek a systémů •    Čtení a použití ...

dnes | uložit | více

19000 Kč/měsíc

Barman/ka - na HPP nebo brigádně

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže v Českém Krumlově a 4* hotel Old Inn v ...

18000 - 22000 Kč/měsíc

ŘIDIČ ČTYŘKOLKY

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. - Praha 2

Náplň práce: - obsluha čtyřkolky a úklid komunikací Požadavky: - řidičský průkaz sk. B - chuť a zodpovědnost k práci Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení (až 14 platů ročně) a motivační ...

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé