SPRÁVCE ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY - zkrácený úvazek

Popis pracovní pozice:

- samostatně vykonává drobné opravy v administrativní budově - např. oprava klik, kohoutků, kancelářského nábytku, výměna žárovek, zajišťování předání klíčů a vstupních kódů nájemníkům, pomoc při stěhování, malování, odklízení sněhu, posyp chodníků aj.

- zajišťuje revizní kontroly, náročnější opravy, preventivní údržbu

- spravuje a doplňuje sklad náhradních dílů

Požadujeme:

- zkušenosti

- manuální zručnost

- samostatnost

- základní znalost práce na PC

- ŘP sk. B

- požadované vzdělání v oboru elektro - vyhláška 50/78 Sb. §6

Nabízíme:

- zkrácený úvazek

- vybavenou dílnu

- služební telefon

Firma: TESYCO GROUP, a.s.

Kontakt: Ing. Jana Kabele

Telefon: 736126049

Místo práce: Nymburk

Plat: 180 - 180 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé