Technik realizace a servisu

RSBP spol. s r.o., Ostrava-Radvanice, firma zabývající se protivýbuchovou a protipožární ochranou, příjme pracovníka na pozici technika realizace a servisu.

Náplň práce

  • montáž nových zařízení a jejich revize
  • koordinace realizace zakázek

Místo práce

  • ČR, Polsko, Slovensko
  • při znalosti cizích jazyků státy EU

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • odpovídající platové ohodnocení (24 - 36 tis. Kč/měsíčně)
  • zvyšování kvalifikace

Požadujeme

  • požadovaná praxe 1 rok
  • SŠ/vyučen v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • uživatelská znalost AJ
  • znalost polštiny výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Benefity

  • mobilní telefón, automobil, notebook, odborná školení

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu servis@rsbp.cz . Do kolonky \\\\\\\\\\\\\\\"Předmět\\\\\\\\\\\\\\\" uveďte \\\\\\\\\\\\\\\"Technik realizace a servisu\\\\\\\\\\\\\\\".

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme, berte prosím na vědomí, že Váš životopis nepostoupil do úzkého kola výběru a byl následně vymazán.

Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení:„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Firma: RSBP spol. s r.o.

Kontakt: Martina Paraiová
Pikartská 1337
716 00 Ostrava

Místo práce: Ostrava

Plat: 24000 - 36000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé