Účetní na hlavní pracovní poměr

MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Spravuje více než 400 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %. V současné době hledá vhodné uchazeče do svého týmu.

Co nabízíme

Potenciálním zájemcům nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve finančním úseku pojišťovny na pozici účetní.

  • Prostor pro samostatnou práci, seberealizaci a možnost profesního rozvoje.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Atraktivní práce v centru Prahy

Náplň práce:

  • Zpracování faktur - evidence, schvalování, úhrady a účtování
  • Evidence majetku včetně odpisů
  • Vedení pokladny
  • Agenda stravenek - objednávka, výdej, účtování a příprava podkladů pro mzdy
  • Účtování bankovních účtů, časového rozlišení
  • Agenda zajištění - zpracování sald k ultimu měsíce, platby zajištění
  • Zástup za hlavní účetní (pojistně technická oblast, vazby mezi provozním systémem a účetnictvím)
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny, řešení ad hoc požadavků
  • Reporting (interní, ČAP)
  • Po zapracování možnost zapojení do reportingu Solvency II

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost podvojného účetnictví a alespoň základní orientace v účetnictví pojišťoven (předepsané hrubé pojistné, pojistné plnění, rezervy)
  • Uživatelská znalost v MS Office (zejména MS Excel)
  • Smysl pro administrativu
  • Pečlivost a zájem o práci s čísly

Firma: MAXIMA pojišťovna, a.s.

Kontakt: Ing. Petra Holešáková
Italská 1583/24
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha 2

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé