Vedoucí výroby

sme CoolPeople - společnost poskytující personální kapacity v mnoha oborech pro naše partnery

Pro našeho významného partnera v oblasti strojírenství ve Zlínském kraji hledáme nového kolegu na pozici \"Vedoucí výroby\".

Náplň práce/odpovědnost:

  • za vypracování a implementace strategie firmy v oblasti řízení výroby, přípravy výrobních dat a optimalizaci využití všech zdrojů
  • za optimalizaci plánovací a výrobní části informačního systému, optimalizaci toků informací a za proces neustálého zlepšování

Kompetence:

  • vyžadování součinnosti zaměstnanců k udržení a rozvoji firemního know-how, řízení výkonů, nákladů a plnění závazků vůči zákazníkům
  • k vytváření pro-zákaznicky orientované kultury firmy

Kvalifikační předpoklady

  • VŠ strojírenského zaměření, popř. ekonomické zaměření a příslušná praxe
  • Schopnost orientace v českém i zahraničním trhu
  • Samostatnost v rozhodování
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Znalost AJ
  • Obecná znalost a zkušenost s Lean metodami (5S, VSM, SFM apod.)

Nabízíme:

  • Fixní část mzdy a ¼ prémie dle stanovených ukazatelů ve výši 15 % hrubé mzdy
  • Pružná pracovní doba (začátek v rozmezí od 06:00 – 09:00)
  • Výborné technické zázemí firmy
  • 25 dní dovolené a sickdays
  • Stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na spoření, zvýhodněné telefonní tarify
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Zvyšování klasifikace, kariérní růst

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, moc rádi uvidíme Váš životopis a obratem se s Vámi spojíme!

Těšíme se na spolupráci.

Tým CoolPeople

Firma: Coolpeople a.s.

Kontakt: Lucie Dudová
Mezivrší 1726/28
14700 Praha 4

Telefon: 603 353 853

Místo práce: Slavičín

Plat: 60000 - 90000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé