Vrátný(á)/recepční – OZP, OZZ výhodou

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici vrátný(á)/recepční.

Místo výkonu práce: DHL Pohořelice, Loděnická 963, 691 23 Pohořelice.

Nástup: 1.8.2019.

Náplň práce:

  • kontrola objektu, obsluha EZS, klíčový režim
  • obchůzková činnost v areálu objektu
  • kontrola, zapisování vozidel
  • zapisování návštěv.

Požadujeme:

  • bezúhonnost (čistý výpis z RT)
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
  • certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:

  • nepřetržitá pracovní doba tzn. 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.
  • mzda 93,20 Kč/hod. + stravenky + osobní ohodnocení
  • jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy.

V případě vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: dita.pacasova@agpplus.cz

Firma: AGP Plus Service, s.r.o.

Kontakt: Dita Pacasová

Telefon:

Místo práce: Pohořelice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 93 - 93 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé