Asistentka (PHA) IQM:1902

IQ-MED a.s. je farmaceutická agentura založená v roce 2008 týmem zkušených profesionálů s mnohaletou praxí v oboru. Našimi klienty jsou přední farmaceutické společnosti, kterým poskytujeme odborné, poradenské i personální služby.


Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem zdravotnických přístrojů a materiálů, hledáme vhodné kandidátky na pozici Asistentky.

Náplň práce:

* zajišťování administrativní agendy - kontrola docházky, správa pošty* příprava podkladů pro audit* vyřizování emailové komunikace a telefonických hovorů* zajištění kongresů, účasti na konferencích* objednávání zdravotnických materiálů a přístrojů pro klienty* další administrativa spojená s agendou obchodního ředitele* zodpovědnost za veřejné zajázky- jejich kontrola* plnění operativních úkolů (ubytování, letenky, jízdenky, zajištění kancelářských potřeb)

Požadujeme:

* min. SŠ vzdělání* praxi v administrativě výhodou. Ne podmínkou!* výborné komunikační a organizační schopnosti - komunikace s klienty* zodpovědnost a pečlivost - jedná se o produkty, které úzce souvisí s lidským zdravím* PC - excel, worl* AJ středně pokročilá - vyřízení emailové komunikace, telefon

Nabízíme:

* 5 týdnů dovolené* příjemný neformální pracovní kolektiv* prostředí stabilní společnosti* 13, 14, 15 plat* osobní ohodnocení

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ s fotografií. Případně navštivte www.iq-med.cz pro další přehled volných pozic pro farmacii.Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují zadané požadavky v inzerci!

Zasláním životopisu a dalších osobních informací udělujete souhlas s tím, aby společnost IQ-MED a.s. se sídlem Na Farkáně I, 136/17, Praha 5, 15000 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je možné kdykoliv odvolat písemnou formou.

Děkujeme. Váš tým IQ - MED

logo

Firma: IQ-MED a.s.

Kontakt: Zdeňka NEUMANNOVÁ
Na Farkáně I 136/17
150 00 Praha 5

Telefon: 777266197

Kód: Alinex ASIS tentka 1905

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.