Manipulant skladu Praha Východ - 26.000 / měsíc + možné odměny

Pro našeho klienta, společnost sídlící na Praze Východ, hledáme vhodné uchazeče na pozici Pickera/manipulanta skladu (muže i ženy) s nástupem ihned.

Náplň práce

  • práce ve skladové hale
  • manipulace se zbožím
  • práce PO-PÁ 10-12 hodin denně

Požadujeme

  • ochotu pracovat přesčasy (PO-PÁ od 8,30 hod. do cca 18 - 19 hod., víkendy volné)
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • až 26.000 brutto/měsíčně
  • možnost pracovat přesčasy
  • ubytování - cca 2.500/měsíčně
  • zvýhodněné stravování
  • nástup ihned
  • pracoviště: Praha Východ

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 137801

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé