OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Lákají Vás nejnovější technologie? Pojmy ERP a MES Vám nejsou cizí? Jste zkušený obchodník zvyklý jednat s vrcholovými manažery? Máte zkušenost s prací na dlouhodobých projektech? Pak hledáme právě Vás!

Společnost působící v oblasti informačních systémů se sídlem v Brně obsazuje pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (fix 35-55.000,-Kč).

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Návrhy řešení přesně odpovídající požadavkům zákazníka
  • Budování a podpora obchodních vztahů
  • Účast na veletrzích v České republice i v zahraničí
  • Sledování aktuálních trendů na trhu
  • Spolupráce s dalšími členy obchodního/vývojového týmu

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti s možností osobního i profesního růstu
  • Služební automobil, notebook a mobil i k osobnímu užívání
  • Fixní mzdu + prémie na základě dosahovaných výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaškolení a další odborné kurzy
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: celá ČR (zázemí kanceláře v Brně)

Požadujeme

  • Znalost prostředí výrobních společností
  • Zkušenost s prací na dlouhodobých obchodních projektech
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 12281

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé