OPERÁTOR STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ, PROSTĚJOV

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi ve strojírenském provoze jako obsluha výrobních zařízení a hledáte práci v Prostějově?

Není pro Vás problémem práce ve směnném provoze a dá se na Vás spolehnout?

Pak nám zašlete Váš životopis a ucházejte se o pozici:

OPERÁTOR STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ, PROSTĚJOV (15.000 – 22.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha určeného strojního zařízení – automatické a poloautomatické stroje jako nýtovačky, ohýbačky, specializované výrobní linky pro povrchovou úpravu aj.
  • Nastavování parametrů na základě technické dokumentace
  • Základní údržba strojního zařízení spolu se specialisty údržby v provoze
  • Prvotní kontrola výrobků
  • Dodržování bezpečnosti práce a pořádku na pracovišti

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající praxi uchazeče
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • Stravenky
  • Možnost dalších benefitů po osobní domluvě
  • Lokalita pracoviště: Prostějov

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Zkušenost z výrobní firmy a s prací s technickou dokumentací
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • Manuální zručnost, dochvilnost a zodpovědnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 11106

Místo práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé