Technolog s AJ nebo NJ

NÁPLŇ PRÁCE

  • Stanovuje technologické parametry výroby a postupy
  • Koordinuje technickou přípravu na výrobu
  • Analyzuje efektivitu výroby a provozu
  • Zpracovává rozpis práce, technologicky zpracovává požadavky zákazníků
  • Kontroluje dodržování norem a předpisů
  • Spoluúčastní se na řešení kvalitativních problémů výrobků
  • Eviduje a upravuje výkresové dokumentace

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilá komunikativní znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost
  • schopnost rychlého zapracování, flexibilitu
  • vítána praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

NABÍZÍME

  • zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti s celosvětovou působností
  • adekvátní finanční ohodnocení, zaškolení v Německu
  • výkonnostní odměny
  • odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele
  • pružná pracovní doba s možností home-office
  • pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i k osobnímu užívání

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145203

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé