TECHNOLOG PRO PŘÍPRAVKY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušený technolog a vyznáte se v oblasti přípravků? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a hledáš uplatnění v okolí Prahy?

Pak hledáme právě tebe!

Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici

TECHNOLOG PRO PŘÍPRAVKY (35 - 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • řešení technologických postupů
  • zodpovědnost za navrhnutá řešení
  • komunikace s výrobou
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s dalšími odděleními

Nabízíme

  • zaškolení
  • práci v moderním prostředí
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk- základní znalost pro práci s technickou dokumentací
  • chuť do práce a ochotu učit se novým věcem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Gabriela Bezděková

Telefon: +420 775787340

Kód: 9043

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé