ABSOLVENT – INŽENÝR KVALITY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání v oblasti kvality či jste se do této oblasti dostal přes jinou výrobní pozici a chcete se rozvíjet dále? Nelpíte na čistě strojírenské výrobě, ale právě naopak – obory jako zpracování plastů pro specifické odvětví průmyslu by pro Vás byly něčím novým, motivujícím?

Pak pokud rovněž dokážete na denní bázi komunikovat v anglickém jazyce, stačí nám zareagovat zasláním životopisu a stát se členem mezinárodní společnosti na pozici:

ABSOLVENT – INŽENÝR KVALITY (23.000 – 28.000 Kč)

Náplň práce

  • Pravidelný kontakt s dodavateli v anglickém jazyce (převážně telefonicky či mailem)
  • Specifikace požadavků pro dodavatele pro nákup komponentů a materiálu do výroby
  • Řešení reklamací s dodavateli
  • Reporting nadřízenému do zahraničí – manažerovi dodavatelské kvality

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti a aktivní využití jazyků
  • Možnost zahraničního zaškolení
  • Práce v okrese Přerov
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru (preferenčně kvalita)
  • Alespoň teoretická orientace v oblasti kvality a ISO normách
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Schopnost řešit problémy s dodavateli a umět si prosadit své, reprezentativní vystupování

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 12204

Místo práce: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé