Industrial Engineer Ostrov u Stříbra

Jste technicky zdatný a máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Komunikujete anglicky?

Využijte nabídky práce v mezinárodní společnosti a zašlete nám svůj životopis.

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • povědomí o Lean principech
  • svědomitý, technicky zdatný člověk orientovaný na týmovou spolupráci

Nabídka:

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál nebo jídlo v kantýně zcela zdarma
  • možnost školení a dalšího profesního vzdělávání

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za technologickou přípravu linky a její optimalizace
  • Zlepšování výrobních procesů prostřednictvím principů "Štíhlé výroby"
  • Hledání klíčových příležitostí ke zlepšení a úsporám
  • Nastavení výrobku v systému
  • Tvorba pracovních návodek
  • Implementace produktových a procesních změn
  • CAPEX - zadání a dodržování nákladů
  • Údržba projektových dokumentů, samostatná práce na projektech
  • Reporting vedení

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Ostrov u Stříbra