MOŽNOSTI PŘIVÝDĚLKU PRACÍ V DOMÁCNOSTI

23.02.2018 | Hledání práce, Pro studenty a absolventy, Pro zaměstnance | absolvent, brigáda, Hledání práce ...

Většina z nás někdy řeší, kterak získat pár korun navíc. Co třeba hlídat děti, doučovat nebo uklízet v domácnostech? Na to nepotřebujete žádné vstupní investice, specializaci nebo předchozí zkušenosti. Proto se těmito činnostmi můžete zaobírat prakticky okamžitě. Navíc na to, abyste si našli první klienty, není potřeba nikam chodit ani volat. celý článek

PRAKTICKÉ TIPY PRO ZAMĚSTNANCE KATEGORIE 50+ (ČÁST II.)

20.02.2018 | Hledání práce | Podnikání, seberozvoj, uchazeč

V první části naší analýzy byly rozebrány vlastnosti, které ze zralých osob na trhu práce mohou udělat zaměstnance, po kterých bude poptávka za každé situace. Také byla zmíněna existence organizace, jejímž cílem je zmíněné kategorii pomoci překlenout nesnadné období hledání nové profese. Alternativa 50+ však není jedinou institucí podobného charakteru. celý článek

PRAKTICKÉ TIPY PRO ZAMĚSTNANCE KATEGORIE 50+, ČÁST I.

19.02.2018 | Hledání práce | pozitivní myšlení, Přijímací řízení, zaměstnanec

Spousta padesátníků hledajících práci propadá skepsi a někdy téměř zoufalství. Ty pramení z nízkého sebevědomí souvisejícího s věkem, z obav, že nevydrží vysoké pracovní tempo, případně i z pocitu nedostatečného vzdělání nebo znalosti jazyků či práce na PC. Obavy však nejsou na místě. celý článek

CO VÁS ČEKÁ NA ÚŘADU PRÁCE, ČÁST II.

13.02.2018 | Hledání práce | uchazeč, zaměstnanec

V první části našeho seriálu byly rozebrány praktické záležitosti týkající se registrace a náležitostí souvisejících s přiznáním a vyplácením podpory. Následující informace mají poněkud obecnější charakter. Přesto věříme, že se vám jejich znalost může hodit. celý článek

CO VÁS ČEKÁ NA ÚŘADU PRÁCE, ČÁST I.

9.02.2018 | Hledání práce, Pro zaměstnance | nezaměstnaný, podpora, výpověď ...

Každému se může stát, že přijde o práci - a následně půjde tuto skutečnost ohlásit na pracák. Pak se určitě vyplatí vědět, co uchazeče v evidence žadatelů o zaměstnání čeká. Právě na tyto aspekty se zaměřujeme v našem dalším seriálu. celý článek

NOVINKY ROKU 2018

2.02.2018 | Pro studenty a absolventy, Pro zaměstnance | zákon, zákoník práce, zaměstnanec

Zvýšila se minimální mzda, čerství tatínci budou moci čerpat speciální týdenní volno a zaměstnanci ve zdravotnictví si platově polepšili o 10 %. Jaké další inovace nám přinese následující rok? celý článek

« Předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 62 63   Další »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé