ADMINISTRÁTOR MS EXCHANGE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s administrací MS Exchange nebo jiných messaging služb? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále odborně posouvat?

Zašlete nám svůj životopis!

ADMINISTRATOR MS EXCHANGE

Náplň práce

  • Administrace prostředí Exchange a dalších komponent.
  • Správa prostředí Blackberry a OCS/Lync.
  • Účast na globálních projektech.
  • Technická podpora interních uživatelů.

Nabízíme

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí v rychle rostoucí společnosti.
  • Přátelské pracoviště, ale nejsme Service Share Centrum.
  • Možnost profesního růstu.
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Dobrá znalost MS Exchange 2007/2013.
  • Zkušenosti s emailovými technologiemi.
  • Znalost MS server produktů.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petr Hykel

Telefon: +420 775787062

Kód: 11651

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé