HR AND SALES CONSULTANT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you like challenges? Would you like work in dynamic environment? Does not bother you stressful work? Do you like satisfied customers and candidates?

If is your answer yes, then this position is right for you!

Czech biggest and successful recruitment agency Advantage Consulting is looking for suitable candidates for position

HR AND SALES CONSULTANT (25 – 35.000 CZK)

Náplň práce

  • searching IT specialists
  • planning the interview
  • communication with customers
  • interviews with candidates
  • creation of advertisements
  • work with social networks
  • acquisition of new clients

Nabízíme

  • motivational and interesting salary
  • bonuses
  • notebook/mobile phone
  • meal voucher
  • sick day
  • pension insurance
  • courses of English
  • motivational reward system (gifts according to the results)
  • place of work city center Brno

Požadujeme

  • secondary or university education
  • advanced knowledge of English
  • at least two experience in recruiting or HR field
  • very good knowledge of work with PC
  • good knowledge of MS OFFICE
  • overview in the field of IT technologies

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petr Hykel

Telefon: +420 775787062

Kód: 3967

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé