Customer services - foreign customers

Společnost GKFX Financial Services Ltd (obchoduje pod značkou GKFX) se zabývá online obchodováním na devizovém trhu a spadá pod regulaci úřadu FSA. Nabízí vyspělé makléřské platformy pro online obchodování s devizami, kontrakty CFD a komoditami, stejně jako služby pro investory z celého světa. Společnost byla založena v roce 2009 a umožňuje přístup k celé řadě trhů z celého světa.


Hledáme uchazeče, kteří jsou aktuálně v Praze, nebo mají v plánu se do Prahy přestěhovat.Požadujeme:

- komunikativní znalost jednoho z těchto jazyků:Ruský jazyk, Arabský jazyk, Vietnamský jazyk, Italský jazyk, Albánský jazyk, Chorvatský nebo Srbský jazyk, Španělský jazyk, Indický nebo Čínský jazyk nebo perfektní Anglický jazyk. Dále - dobré komunikační schopnosti- cílevědomost, spolehlivost, dochvilnost- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti- nástup možný IHNED, případně dle dohody s kandidátem.

Kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení, možnost profesního růstu, profesionální vedení, poradenství, po zapracování pružnou pracovní dobu.

Náplň práce:- komunikace se zahraničními klienty firmy- telefonická, e-mailová, osobní v sídle firmy- spolupráce se zkušenými rodilými mluvčími- komunikace s potenciálními i stávajícími klienty- evidence dokumentů v CRM systému- reporting, prohlubování znalostí

Nabízíme:- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze- moderní a atraktivní pracovní prostředí, práci v příjemném pracovním týmu- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu- velmi zajímavé finanční ohodnocení, možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi- velmi dobré a profesionální vedení- širokou možnost osobního a profesního rozvoje- možnost nastartování nové kariéry- získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem.

logo

Firma: GKFX.com

Kontakt: Alice Svobodová
Hvězdova 1716/2B
140 00 Praha 4

Telefon: 778762379

Místo práce: Praha 4

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15000 - 30000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.