DEVELOPER OF WEB APPLICATION

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get rid of a stereotype and add to our team of innovators.

So, send your CV!

DEVELOPER OF WEB APPLICATION (20 - 35.000 CZK)

Náplň práce

  • Development of web applications for ERP systems
  • Design, develop new solutions and functionality SW
  • Communicating with colleagues and programmers
  • Creation of technical documentation

Nabízíme

  • Attractive financial remuneration
  • Work on international projects
  • Ability to travel abroad
  • 5 weeks of holiday
  • Place of work: Zlín

Požadujeme

  • University/high school in the field of IT
  • Min. 1 year experience with JavaScript, and C#/.NET
  • Knowledge of MS SQL database
  • English on intermediate communicative level

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 6879

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé