Financial controller

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zpracování a reporting měsíčních výsledků,
  • vytváření finančních analýz
  • interní kontroly s ohledem na implementaci SOX
  • správa a udržování interní politiky
  • evidence projektů
  • zpracování finančních výhledů
  • kontrola nákladů a jejich analýza
  • příprava podkladů a vyhodnocování investic
  • spolupráce při tvorbě a zpracování ročních plánů
  • hledání úspor, kontinuální snižování nákladů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření,
  • všeobecnou znalost účetních předpisů,
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti controllingu, auditu či financí,
  • pokročilou znalost AJ,
  • pokročilou znalost MS Excel,
  • silné analytické myšlení,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • vysokou míru přesnosti, pečlivosti, flexibility a spolehlivosti,
  • zkušenosti z automobilového průmyslu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Výběr zaměstnaneckých benefitů

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé