Housekeeping manager pro hotel Růže a Old Inn

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

5* Hotel Růže v Českém Krumlově je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Nabízí 70 pokojů a restauraci s letní terasou, kde jsou servírovány vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou až 200 osob a Wellness centrum, které nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

Hotel Růže hledá vhodného uchazeče na pozici: Housekeeping manager pro hotel Růže a Old Inn

Možný nástup: ihned

Náplň práce:

- Odpovědnost za kompletní úklid hotelu – pokojů, veřejných i provozních prostor a venkovního areálu zajišťovaný externím dodavatelem

- Dohled nad čistotou hotelu a kvalitou poskytovaných služeb

- Aplikace platných pracovních postupů, aktualizace, orientace a dohled nad směrnicemi oddělení a pracovními manuály

- Odpovědnost za evidenci a správu vybavení, příprava rozpočtu oddělení a následný dohled nad jeho plněním

- Komunikace s dodavateli a smluvními partnery, příprava a účast na výběrových řízení oddělení

- Reporting vedení společnosti

Požadujeme:

- Vynikající organizační schopnosti

- Smysl pro detail a pořádek

- SŠ/VŠ vzdělání

- Znalost práce na PC - MS Office

- Znalost anglického jazyka výhodou

- Zkušenost z hotelového prostředí, min. 2 roky na obdobné pozici v housekeepingu

Nabízíme:

- Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr

- Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání

- Možnost karierního postupu

- Atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova

- Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny

- Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

- Zaměstnanecké slevy na služby hotelu

- Možnost ubytování pro zaměstnance bydlící mimo region

- 3 (5) dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Romana Antlová
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Telefon: 380 772 401

Místo práce: Český Krumlov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé