Instalatér, topenář a montér vzduchotechniky - Německo

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou zkušené instalatéry, topenáře a montéry vzduchotechniky se znalostí němčiny na různé projekty v Německu

Náplň práce:

  • instalace a uvedení do provozu sanitárních zařízení, topení a klimatizací
  • výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců
  • zasítění soustav a systémů
  • zjištění chyb a jejich oprava

Požadujeme:

  • výuční list v oboru a/nebo víceletá doložená praxe
  • němčina na komunikativní úrovni
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • slušné vystupování
  • samostatnost, výborná pracovní disciplína
  • flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách
  • řidičský průkaz a vlastní automobil
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Nabízíme:

  • práce na dobu neurčitou na různých projektech v Německu
  • osmihodinová základní pracovní doba
  • výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
  • příplatky za presčasy a práci o svátcích
  • příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
  • 24 až 30 dní dovolené (podle délky trvání pracovního poměru)
  • sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů
  • možnost výplaty týdně
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí
  • zajišťujeme ubytování!

Firma: Dremo Personaldienstleistung GmbH

Kontakt: Michaela SPRINGEROVÁ
Mengsstraße 4
01139 Dresden
Deutschland

Telefon: +493518977522

Místo práce: různá místa, Německo

Plat: 2500 - 2900 €/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé