INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti v oboru hodnocení kvality? Máte pokročilou znalost anglického jazyka a chtěli byste jej využívat při své práci? Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svých řad kolegu/-ni na pozici

Náplň práce

  • Zpracovávání požadavků v oblasti kvality
  • Vyřizování reklamací
  • Účast na auditech
  • Účast na zavádění nových dílů do výroby
  • Spolupráce při procesech a plánech na zlepšování kvality

Nabízíme

  • Stravování v areálu společnosti
  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost nástrojů kvality a norem ISO využívaná v automotive
  • Praxi v oblasti kvality výhodou ve výrobní společnosti podmínou (automotive výroba výhodou)
  • Dobré komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Lungová

Telefon: +420 773799241

Kód: 5544

Místo práce: Jihomoravský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé