Inženýr kvality - zákaznická kvalita

Společnost Grupo Antolin Bohemia a. s. přijme do svého týmu spolupracovníka na pozici: inženýr kvality - zákaznická kvalita

Obecné informace o společnosti:

Společnost je součástí nadnárodního holdingu GA se sídlem ve Španělsku a řadí se mezi nejvýznamnější dodavatele interiérových dílů do osobních automobilů.Naše společnost je jedničkou na evropském trhu v oblasti výroby stropních panelů.Cílem mateřské společnosti je učinit z našeho závodu v horizontu 2-3 let nejlepší a vzorový závod ve Střední a Východní Evropě.

Náplň práce:

- Práce s portálem zákazníka dle jeho požadavků.- Trvalé sledování a vykazování kvality u zákazníka a navrhování nápravných opatření.- Odpovědnost za včasné a průkazné řešení zákaznických reklamací a jejich dokumentaci.- Řízení přípravy 8D reportů, akčních plánů a sledování plnění nápravných opatření při zásadních problémech s kvalitou u zákazníků.- Vyhodnocování účinnosti provedených opatření.- Odpovědnost za předávání informací o reklamacích vedení společnosti, vizualizace reklamací a informování oddělení výroby a technologie.- Efektivní řízení nákladů na nekvalitu u projektů ve své kompetenci.- Zodpovědnost za nastavení kontrolních činností vedoucích k odhalení neshodných výrobků a plnění požadavků zákazníka - definování kontrolních plánů, kontrolních směrnic pro své projekty v souladu s požadavky zákazníka a související dokumentací, podílení se na definování formulářů pro záznamy k prokazování kvality.

Požadavky:

SŠ/ VŠ technického zaměření, praxe v automotive výhodou.Komunikativní znalost NJ, AJ (výhodou).Znalost technické dokumentace (čtení a porozumění, interpretace a vysvětlení).Znalost systému řízení jakosti ISO TS 16949 výhodou.Znalost nástrojů řízení jakosti - 8 D report,FMEA, kontrolní plán, Paterova analýza, Ishikawa, 5Proč, PPAP.Znalost práce na PC - MS Office, znalost SAP výhodou.Schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky.Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč).Ochotu učit se nové věci, flexibilita.

Nabízíme:

- Zázemí a perspektivu silné nadnárodní společnosti.

- Práci v dobrém kolektivu.

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

- Zajímavé finanční ohodnocení.

- Pracovní poměr na dobu určitou a po roce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

- Řadu zaměstnaneckých benefitů, např.:odměny za životní jubilea a pracovní jubilea,bonus na Vánoce a na dovolenou,13. mzda,stravenky v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou 7,5 h směnu,25 dnů dovolené,systém 5 dnů předplaceného volna,vánoční balíčky a další.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: ibh_nabory@grupoantolin.com či na telefonním čísle 482 428 018.

Firma: GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Jaroslava TOPIČOVÁ
Průmyslová zóna Liberec Sever
Svárovská 696
463 03 Stráž nad Nisou

Telefon: 482428018

Místo práce: Liberec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.