INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi z oblasti kvality? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a rádi byste jej využívali v zaměstnání při komunikaci s dodavateli? Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost na pozici INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis!

Perspektivní strojírenská společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici

INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ (30-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
  • řízení dodavatelských reklamací
  • analýza výroby problémových dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů
  • provádění kontrol a auditů

Nabízíme

  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • podporu při relokaci – firemní byt
  • příspěvek na dojíždění, firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
  • možnost využití cizích jazyků
  • místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu cestovat po Evropě
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra Baronová

Telefon: +420 773737664

Kód: 11985

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé