Junior operátor výroby OSTRAVA Hrabová - Nástup ihned

Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Agentura práce

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání s možností přestupu do kmene společnosti
  • Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
  • 8,12h směny
  • Plat 75,43/h
  • Docházkový bonus 1500,-  /již od 1. odpracovaného měsíce
  • Bonus za loajalitu až 1500,-  /již od 1. odpracovaného měsíce

  • Stravenky 90,- den / 8h směna, 110,- den / 12h směna

  • příplatky
  • Nástup ihned
  • Odborné zaškolení
  • Zaměstnání v zahraniční společnosti

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu, možnost přesčasů
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
  • Není nutná praxe, zaučíme

Náplň práce:

  •    Manuální práce a obsluha montážní linky ve třísměnném provozu
  •    Výstupní kontrola výrobků
  •    Obsluha strojů

Firma: Max People s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gärtnerová

Telefon: 603 729 186

Místo práce: Ostrava-Hrabová

Plat: 13500 - 20000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé