KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti v konstrukci a ovládáte práci s 3D konstrukčními programy na pokročilé úrovni? Pokud se chcete realizovat v prostředí mezinárodní společnosti a přicházet do styku s nejnovějšími produkty z oblasti automotive, zašlete nám svůj životopis. Hledáme právě Vás!

Přední výrobce komplexních dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE (30-50.000,-Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a úpravy výkresů dle požadavků zákazníka
  • Podílení se na nastavování trendů v automotive
  • Vývoj nových designů exteriérových dílů vozů
  • Práce s 3D konstrukčními programy
  • Pravidelná spolupráce s dalšími členy týmu
  • Zodpovědnost za svěřenou část projektu
  • Sledování trendů v oblasti automotive
  • Dodržování stanovených termínů

Nabízíme

  • Stabilitu a možnost profesní realizace
  • Možnost práce s nejnovějšími produkty z oblasti automotive
  • Prostor pro karierní růst
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Množství dalších firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. rok
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Znalost prostředí automotive
  • Zkušenosti s konstrukcí plastových dílů
  • Dobrou znalost 3D konstrukčních programů
  • Samostatnost, loajalitu, pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Kryštof Rozumek
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778424624

Kód: 10032

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé