KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních programů, pošlete nám svůj životopis! Možná hledáme právě Vás.

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí jednoúčelových strojů, která působí v Libereckém kraji, přijme kandidáta/ku na pozici

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh a zakreslení parametrů stroje v CAD systému
  • Aktivní spolupráce při tvorbě cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost za konstrukci v rámci projektu
  • Spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Nabízíme

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Alespoň 3 roky praxe s CAD systémy (Inventor výhodou)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Kryštof Rozumek
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778424624

Kód: 11093

Místo práce: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé