KONSTRUKTÉR pro výrobní společnost

Máte zkušenosti s konstrukcí? Ovládáte práci s CATIA a chcete se podílet na mezinárodních projektech? V tom případě určitě odpovězte na tenhle inzerát! Pro našeho významného klienta, z oblasti výroby, hledáme toho správného člověka na pozici "Konstruktér"!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • účast na různorodých projektech
  • práce s konstrukčními programy (2D i 3D)
  • vypracovávání příslušných technických podkladů a komplexního konstrukčního řešení na základě návrhu (samostatná a tvůrčí řešení u složitějších výrobků)
  • technické výpočty konstrukčních dílů, analýzy navrhovaných řešení a porovnání s technickým zadáním
  • odpovědnost za navržená řešení a technickou dokumentaci
  • návrhy a implementace optimálního technického řešení s ohledem na požadavky klienta, dostupnou technologii a cenu
  • změnová řízení
  • spolupráce a technická podpora dalších útvarů uvnitř společnosti (technologie, výroba, sklady, nákup apod.)

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe v oblasti konstrukce a strojírenské výroby (min. 1 rok např. formou praxe při studiu)
  • znalost konstrukčních programů – Catia nebo NX
  • znalost anglického jazyka (min A1)
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • kreativní a aktivní přístup ke svěřeným projektům

BENEFITY:

  • zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
  • možnost účasti na mezinárodních projektech
  • finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci a zkušenostem
  • širokou škálou zaměstnaneckých benefitů
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího odborného a profesního růstu

Firma: KOVALSKY & PARTNERS s.r.o.

Kontakt: Veronika Halajčíková

Telefon: +420 725 572 168

Místo práce: Praha - okolí

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé