HR KONZULTANT S VÝHLEDEM NA PRAŽSKÝ HRAD

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě proniknout do oblasti IT? Jsi komunikativní a pečlivá/ý a chceš pracovat v dynamickém prostředí a dále se rozvíjet?

Neváhej a pošli svoje CV! Příležitost je vhodná pro juniory.

Náplň práce

  • Vyhledávání kandidátů v oblasti IT
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Screening a zpracování životopisů
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti profesního růstu
  • Práce v přátelském kolektivu v centru Prahy
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)

Místo výkonu práce: Praha (centrum, s výhledem na Pražský hrad)

Požadujeme

  • Zkušenosti s personalistikou, IT nebo náborem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Silné komunikační schopnosti
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Hubinský
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 773737660

Kód: 11959

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé