Logistics Manager

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce

  • Řízení týmu pracovníků s ohledem na dosažení ročních cílů,
  • Zastupování společnosti v logistických záležitostech,
  • Denní komunikace se zákazníky a dodavateli,
  • Řízení náběhu nových projektů,
  • Vyhodnocování a rozvoj dodavatelů,
  • Optimalizace materiálových toků a procesů,
  • Koordinace layoutů s ohledem na neustále zlepšování,
  • Řízení dodávek na základě specifických požadavků zákazníků,
  • Zaškolení pracovníků v oblasti logistických procesů,
  • Řízení skladových zásob,
  • Řízení logistiky s ohledem na krátkodobou a dlouhodobou strategii.

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání,
  • Min. 3 roky praxe na vedoucí pozici v oblasti logistiky ve výrobní společnosti,
  • Zkušenosti s přímým řízením týmu,
  • Výborné organizačně-rozhodovací schopnosti,
  • Proaktivní týmová spolupráce,
  • Komunikativní znalost AJ (další jazyk výhodou),
  • Uživatelská znalost práce na PC, Aktivní ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost seberealizace a profesního růstu

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé