MANIPULAČNÍ DĚLNÍK s VZV - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL Nejdek u Karlových Varů

Pracovní Agentura - zajišťujeme dočasné přidělení pracovníků do výrobních závodů - lokality Česká a Slovenská republika - pracovní Smlouvy /srovnatelné podmínky - profesionální a sofistikované řízení

Pro  významnou mezinárodní  společnost, působící  v oblasti  výroby  v automobilovém  průmyslu,hledáme  odpovídající kandidáty na pracovní pozici Manipulační dělník s VZV

Náplň práce

• Obsluha VZV• Manipulace s polotovary, díly a výrobky – ručně nebo pomocímanipulační techniky• Odvoz hotové a zkontrolované výroby na expediční místo veskladě• Práce s ručním skenerem a PC

Požadujeme

• SOU/SŠ, praxe v logistice výhodou

• Platné osvědčení na VZV, propadlé obnovíme

• Praxe řidiče VZV min. 1 rok

• ŘP skupiny B• Uživatelská znalost PC (email komunikace)

• Dobrý zdravotní stav, dobrá fyzická kondice

• Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

• Flexibilita (přesčasy, náhrady)

• Pouze vážné zájemce o dlouhodobou spolupráci (výběr, testy)

• Nástup ASAP

Nabízíme:

• mzda od 100,-Kč/hod čistého

• výkonnostní odměny až 3 000,--Kč/ měsíc

• měsíčně od 20 000 - 25 000,- Kč v čistém

• možnost kariérního růstu

• možnost přesčasové práce

• zajištěné ubytování

• příspěvek na ubytování alebo cestovní 1 500,--Kč/měsíc

• ochranné pomůcky zdarma

• 4 týdnů dovolené

• Dlouhodobá práce na HPP

• Stabilní zázemí perspektivní mezinárodní společnosti

• Příjemné pracovní prostředí

• Nejmodernější technologie

V případě zájmu kontakt SR: +421 903 771 747 alebo emailom na lucia.adamova@agwork.cz.

Firma: STEER AGENCY s.r.o.

Kontakt: Lucia Adamová
Mladá Boleslav

Telefon: +421 903 771 747

Místo práce: Nejdek

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé