Nabídky práce do e-mailu

Mechanik údržby, jižní Morava

Pro úspěšnou zahraniční výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Klient požaduje:

SOŠ/SOU technického zaměření (strojník/zámečník)

Svářeč (metoda TIG) výhodou

Zkušenosti s prací v technické oblasti obdobného zaměření, základní znalost pneumatiky

PC dovednosti: MS Office, Internet

Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Flexibilita a aktivní přístup

AJ – základní

Náplň práce:

Základní odpovědnosti této pozice zahrnují dosažení vysoké spolehlivosti zařízení a produktivity, dobu provozu, dodržování bezpečnosti, údržbu zařízení, sbírání dat, úklid, řešení problémů a průběžné zlepšování jako součást týmu

Podpora výrobních zařízení, aby pracovala účinně a efektivně

Diagnostika problému zařízení, identifikace a odstranění problému

Plnění plánu - oprav, preventivní údržby, autonomní údržby, požadavků na údržbu

Provádí nebo asistuje u přestavby/úpravy zařízení a nastavování

Výroba přípravků a pomocných konstrukcí ve výrobě

Odepisování práce prostřednictvím informačního systému

Dodržuje platné právní a interní předpisy závodu v oblasti hygieny, sanitace, správné výrobní praxe a bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí

Klient nabízí:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • výrobní bonus až 6% (v případě 100% docházky až 12%)
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč (55% přispívá zaměstnavatel)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy
  • zvýhodněný nakup výrobků společnosti

CustomerCategory

Potravinarsky-prumysl-fmcg

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213
170 00 Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz