Mistr obrobny

Stabilní, dynamicky se rozvíjející společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Mistr obrobny

Pracovní náplň

  • rozdělení práce na jednotlivé strojní pracoviště
  • kontrola odvedené práce a plnění termínů v návaznosti na plnění plánu celého střediska, kontrola bezpečnosti práce
  • přijímání operativních rozhodnutí, samostatnost v rozhodování
  • Reporting vedoucímu střediska

Požadujeme

  • SŠ – strojní obor, SOU a min. 2 let praxe
  • dobrá znalost technické výrobní dokumentaci
  • znalost procesů obrábění – dobrá orientace v CNC obrábění a konvenčním obráběním
  • organizační schopnosti – plánování práce, řízení lidí, samostatnost
  • základní znalosti metod průmyslového inženýrství – 5 S a dalších – výhodou
  • základní znalost práce na PC – MS office

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
  • získání nových znalostí a kariérního růstu
  • firemní benefity
  • školení zaměstnanců
  • závodní stravování
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146188

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé