Bezpečnostní manažer

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Co vás čeká

  • kontrolní činnost zakázek v rámci Praha a okolí (1-2x týdně dle potřeby)
  • plánování směn, příprava podkladů pro mzdy
  • jednání s představiteli klientských firem
  • odpovědnost za kvalitu služeb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • časová flexibilita
  • schopnost vedení týmu lidí
  • pokročilé ovládání MS Office-Outlook, Excell atd.
  • SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Výhodou

  • praxe v oboru bezpečnosti (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout

  • motivující fin.ohodnocení
  • služební vozidlo (možno i pro soukromé účely)
  • notebook, telefon

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková
Uzavřená 5, 615 00 Brno

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno