Nástrojař

Významná česká strojírna a nástrojárna v okrese Příbram zabývající se výrobou kabelové konfekce, spínačů, přepínačů a kabelových svazků pro automobilový průmysl, výrobou rotační dílů na CNC strojích, postupových nástrojů a navíc zajištující veškeré povrchové úpravy včetně chromování a zlacení přijme v souvislostí z rozšiřováním výroby do hlavního pracovního poměru 4 zaměstnance (nejedná se o zaměstnávaní přes personální agenturu) do pozice:

 - nástrojář - frézař: ( pracoviště je v okrese Příbram!! )

NEJEDNÁ SE O AGENTÚRNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!!. Pracovní poměr uchazeč uzavírá přímo se zaměstnavatelem

 Požadavky:

- věkově neomezené

- vyučen v oboru , nebo případně zaučen, nebo prokazatelná praxe aspoň 1 rok v tomto oboru

- může to být i vyučený nebo zaučený frézař nebo brusič

- ochota pracovat ve dvousměnném provozu: Po-Pá od 6.00-14.00, 14.00-22.00

 - dojíždění je výhodné pro zájemce z okresů: Příbram, Beroun, Strakonice, Plzeň a z oblastí Černošic, Dobřichovic, Mníšku pod Brdy a pod.

 Pracovní náplň:

 - opravy a úpravy střižných nástrojů a forem pro vstřikování plastů

Nabídka:

 - důležité upozornění: Jedná se o pracovní poměr přímo u zaměstnavatele! (ne přes personální agenturu!!)

 - nástupní fixní plat btto: 28.000

 - příplatky

 - stravenky

 - ubytování je možné ze strany zaměstnavatele zabezpečit, ale finanční úhradu si provádí zaměstnanec

 - v případě kvalitních pracovních výsledku platový postup, možnost i profesního postupu

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 602 640 076

Firma: KOREKT Praha

Kontakt: Ing. Miroslav AMBROŠ
Pod Kavalírkou 12
150 00 Praha 5

Telefon: 602640076

Místo práce: Příbram

Plat: 28000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé