OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - ABSOLVENT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte obchodního ducha?

Jste technického ražení a máte kladný vztah k novým technologiím?

Nabízíme zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu bez nutnosti předchozí praxe.

Hledáme kandidáty do našeho obchodní oddělení!

Náplň práce

  • Komunikace a péče o stávající klienty
  • Akvizice potenciálních klientů
  • Prodej technických produktů společnosti
  • Zodpovídání odborných a technických dotazů
  • Zavádění nových produktů na trh
  • Podpora marketingového oddělení
  • Účast na veletrzích

Nabízíme

  • Odborné zaškolení
  • Garanci fixního platu po dobu min. 6 měsíců
  • Vzdělávací a školící kurzy v ČR i zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Práci s novými technologiemi
  • Možnost práce na živnostenský list nebo HPP
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Komunikační a obchodní dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce (naše portfolio zahrnuje i zahraniční zákazníky, se kterými budete jednat)
  • Znalost německého jazyka je výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. František Hladík
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775474383

Kód: 8779

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé